Benc Zlatnictvi

Hodinky

Značky hodinek, které můžete zakoupit u nás

 

 

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Německá značka založená v 90. letech 20. století přichází jako první na světě s celou kolekcí hodinek vyrobených z čistého titanu.

Titan je lehký, pevný a anti-alergický materiál, který se používá i v medicíně při výrobě protéz a implantátů. Díky tomu se i silný alergik nemusí bát nosit výrobky značky Boccia Titanium.

Kolekce hodinek je doplněna o kolekci šperků, které jsou vyráběny i v kombinaci se zlatem a často jsou šperky doplněny diamanty.

.BOCCIA-TITANIUM.CZ

 

 

Hodinky  Pulsar  drží svoje prvenství v uvedení světově prvních digitálních hodinkách LED. Inspirovaly se vesmírem a hvězdami, a to v roce 1970. Úspěšné inovativní značky si rychle všiml gigant Seiko a v roce 1978 společnost koupil. Tak se stala  střední třídou hodinek, ktera se vyznačuje kvalitním zpracováním, moderním designem, novými technologiemi. Dnes jsou hodinky Pulsar velmi populární jak v Americe, tak i Evropě. 
 
 

                                 

Hodinky Lorus  jsou nejdostupnější hodinky firmy Seiko.Lorus je individuální pro všechy. Chlapce, děvčata, úředníky, milovníky vodních sportů. Lorus má modely pro všechny životní styly, kreativní tým garantuje, že LORUS nabídne každému kupujícímu výběr unikátních, individuálních modelů.

 
 
 
a další...